Kreatív módszertani lehetőségek a hittanórákon

Ezzel a címmel hirdetnek szakmai délutánt a budapest-déli egyházmegye hittanoktatóinak. Jelentkezési határidő: május 7.

Szakmai délutánra hívja a Budapest-Déli Református Egyházmegye hittanoktatóit a Dunamelléki Katechetikai Támogató Szolgálat és a Református Pedagógiai Intézet.

Előadást tart Zimányi Noémi, a Református Pedagógiai Intézet katechetikai szakértője.

A képzésért kreditpontok kaphatók.

A szakmai délután kezdési időpontja: 2024. május 9., csütörtök 14 óra.
Helyszíne: Budai Református Egyházközség, 1011 Budapest, Szilágyi Dezső tér 3.

„Reméljük, hogy az előadás hozzájárul majd a katechetikai szakma fejlődéséhez, és új perspektívákat nyit a résztvevők számára, valamint közösségben érezhetik magukat az egyházmegyei hittanoktatók” – nyilatkozta portálunknak Tóth Emese egyházmegyei katechetikai vezető.

A rendezvény regisztrációhoz kötött, jelentkezni ezen a linken lehet május 7-ig.