Adatok

• Oldalak: 256
  • Méret: 142*197 mm
  • Információ:

A magány arra való az életünkben, hogy megismerjük Istent, a közösség pedig arra, hogy jobban megismerjük önmagunkat. A helyes önismeret és a kapcsolatképesség tehát kéz a kézben járnak. Éppen ezért tudom melegen ajánlani ezt a könyvet, amely közérthető módon, könnyed stílusban tárja elénk a dinamikus emberi kapcsolatok legfontosabb alapelveit.

Bolyki László, a Bolyki Brothers tagja

Nap mint nap megsebezzük a kapcsolatainkat. S nap mint nap megsebeznek minket a kapcsolataink. Parrotték azt a célt tűzték ki maguk elé, hogy segítsenek bennünket gyógyulni - és gyógyítani. Teszik mindezt sok történettel, olvasmányos stílusban - mégsem felületesen. Kapcsolatainkkal átfogóan, igényesen szembesítenek, és a végső célt sem veszítik szem elől: az üdvösséget. Pontosabban: a másik üdvösségre segítését.
Ahogyan József Attila írja:
"Hiába fürösztöd önmagadban,
Csak másban moshatod meg arcodat."
Igazi mosakodó-könyvet tart kezében az Olvasó.
Érdemes kinyitni a csapot.
Süveges Gergő, újságíró

Életünk legértékesebb kincsei a kapcsolataink. A pszichológus szerzők a személyközi kapcsolatok lélektani vizsgálatának legfrissebb eredményeit alkalmazva olyan kérdésekre keresik a választ, mint:
o Kik vagyunk, és mit viszünk magunkkal a kapcsolatainkba?
o Hogyan formálja kapcsolati mintáinkat a család, amelyben felnőttünk?
o Hogyan építhetünk ki tartós barátságokat?
o Hogyan találhatunk szerető társra?
o Hogyan vészelhetjük át a szakításokat?
o Hogyan lehet őszinte és hiteles az Istennel való kapcsolatunk?

A könyvben található önismereti tesztek segítenek az egészséges és jól működő kapcsolatokhoz szükséges készségek elsajátításában.
A szerzőpáros az amerikai Seattle Pacific University-n működő Kapcsolatfejlesztő Központ igazgatója. Les Parrott a klinikai pszichológia professzora, Leslie Parrott házasság- és családterapeuta.

Kiadó és rendelés

• Kiadó neve: Harmat Kiadó
  • Címe: 1114 Budapest, Bukarest utca 3.
  • Telefon: +36 1 4669896
  • Fax: