Hálaadó istentisztelet a pákozdi templom tatarozásáért

A Pákozdi Református Egyházközség presbitériuma örömmel meghívja Önt a a templom tatarozásáért tervezett hálaadó istentiszteletre

Az én házaimádság háza lesz...(Lukács 19,46)

A pákozdi reformátusok több évtizedes álma vált valóra, saját forrásból és pályázati támogatásból a templom nagyarányú fölújítása fejeződik be ezekben a hetekben. Csaknem teljesen kicserélték a tetőt és a padsorokat, új burkolatot kapott a belső tér, korszerű villanyvezeték és világítás épült ki a régi, már veszélyes rendszer helyett, padfűtést szereltek be és kicserélik a már-már veszélyes torony-lépcsőzetet. A toronyóra néhány héten belül ismét mutatja majd az időt az egész községnek.

A PRESBITÉRIUM örömmel meghívja Önt a a templom tatarozásáért tervezett hálaadó istentiszteletre

DÁTUM: 2019. NOVEMBER 24. (VASÁRNAP) 15 h

Igét hirdet Hajdú Szabolcs vértesaljai esperes

A templomi hálaadás után szerény vendégségre várjuk Önöket a gyülekezeti teremben.

Megköszönnénk, ha november 21-ig jeleznék részvételüket.

E-mail-cím pakozd@reformatus.hu

Telefonszám 22 458655.

Az istentiszteleten rövid műsort ad az Angelika Kamarakórus Kodály, Gárdonyi Zoltán, W. Gardiner és Halmos László műveiből.