Közösségben a békéért

Az ukrajnai háború elől menekülőket, önkénteseket és minden jó szándékú érdeklődőt várnak közös imádságra, beszélgetésre vasárnap este a Hold utcai református templomba.

Az Ukrajnából menekülőkért tartott közös fasori áhítaton Balog Zoltán, a Dunamelléki Református Egyházkerület püspöke és a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke bejelentette: vasárnap esténként, 18 órától a budapesti Hold utcai gyülekezetbe várják a békéért közösségben imádkozni vágyókat.

Helyszín: Hold utcai református templom (1054 Budapest, Hold utca 18-20.)

A közös imádságra és beszélgetésre nemcsak a menekülőket és az önkénteseket várják szeretettel, hanem minden jó szándékú, közösségben a békéért közbenjárni vágyó érdeklődőt is.

A következő áhítatot április 10-én, vasárnap este 6 órakor tartják. Igét hirdet: Janiné Sándor Kincső hatodéves teológushallgató.