Meghívó Hálaadó Istentiszteletre

A Soroksári Református Egyházközség szeptember 25-én 9,30 órai kezdettel tartja Hálaadó Istentiszteletét a parókia átalakítása és teljes felújítása alkalmából, a Budapest-Soroksár Hősök tere 11. szám alatt lévő templomában.

..."Tudom, hogy az Úr megsegíti felkentjét; meghallgatja őt"... (Zsolt. 20,7)

A hálaadó Istentiszteleten Nt. Takaró Tamás lelkész,  t. esperes hírdeti Úrunk Ígéjét. Igei köszöntőt mond Nt. Kiss Péter lelkész, gyülekezetünk vezető lelkipásztora. Az ünnepi programban gyülekezetünk ifjú és felnőtt tagjainak szolgálatát hallgathatjuk, nézhetjük meg. Az ünnepséget követően a kisteremben szeretetvendégséget tartunk.

Köszönet mindazon egyházi- és világi szervezeteknek, magánszemélyeknek, akik a parókiánk felújítását anyagilag, vagy bármilyen más módon segítették!

Mindenkit szeretettel vár a gyölekezet presbitériuma!

Csatolt állományok