„Amikor lelkésznek hívott el Isten, akkor abban adott megnyugvást számomra, hogy ne a kamaszkori személyes vágyamat valósítsam meg, hogy megváltoztassam a világot. Az a nagy teljesítmény, ha egy kis közösségben segítesz embereknek; az bőven elég a világ megváltoztatásához." Morva Ákos
"Ördög" a baracskai börtönkápolnában!
Drucker Zsuzsa country énekes tett bizonyságot a kápolnában, élete fázisait saját énekeivel idézve fel
Nem mindennapi találkozásnak lehettek részesei a baracskai büntetés-végrehajtási intézet lakói: Drucker Zsuzsa country énekes tett bizonyságot a kápolnában, élete fázisait saját énekeivel idézve fel.

Elmesélte gyermekkora nehézségeit és serdülőkora lázadását, elénekelve egykori fájdalmas énekeit. Megszökött otthonról, és csövezve, majd narkózva nagyon mélyre került, sebeket kapva és osztva. Ekkor kapta társaságától becenévként az "ördög" nevet, amely máig ott látszik bal karjára tetoválva.

De letargikus énekei után a Jézussal való találkozás és a megújulás öröme áradt mind szavaiból, mind énekeiből.
Erre a megújulásra hívta hallgatóit is, kísérőjével, Kádár József zenei műsorszerkesztővel együtt.

(GeSheR-HÍD)