„Amikor lelkésznek hívott el Isten, akkor abban adott megnyugvást számomra, hogy ne a kamaszkori személyes vágyamat valósítsam meg, hogy megváltoztassam a világot. Az a nagy teljesítmény, ha egy kis közösségben segítesz embereknek; az bőven elég a világ megváltoztatásához." Morva Ákos
Újabb segélyszállítmány Haitira
Szombaton újabb segélyszállítmányt visz Haitira a Magyar Református Szeretetszolgálat
7,5 millió forint értékű orvosi fogyóeszközt valamint a Külügyminisztérium és az ÁNTSZ 4 millió forint értékű gyógyszeradományát - hastifusz és tetanusz védőoltásokat - juttat el a karibi országba a Magyar Református Szeretetszolgálat.
Munkatársunk szombaton indul útnak, hogy a segélyszállítmányt átadja haiti fővárosában, Port-au-Prince-ben.
Abba a klinikába juttatjuk el adományunkat, melyet a földrengés után megnyiott és üzemeltetett a második orvoscsoportunk.
Magyar Református Szeretetszolgálat
jobbadni.hu