Ars Sacra - Nyitott Templomok Napja a Szilágyi Dezső téri templomban

Idén is szeretettel várunk mindenkit szeptember 17-én a Nyitott Templomok Napján a Szilágyi Dezső téri református templomba!

Részletes program:

Street food/Feel good!
Mit eszünk ma?

20:00. “Jesus loves me…”  – Náray Erika godspell-koncertje

21:00. “Istenhez hanyatló árnyék” – Johann Sebastian Bach, Kodály Zoltán művei Ady Endre versei Zétényi Tamás (cselló) és Kékkovács Mara előadásásban

22:00 Kortársak múltból és jelenből – Egyszólamú magyar, bizánci liturgikus énekek, XII. századi bicíniumok,
Laurentius de Florentina, Orlando di Lasso, Sáry László, Dukay Barnabás, Soós András, Gémesi Géza művei Kéringer László (ének) és Rákóczy Anna (fuvola) előadásásban.

A szünetben street food ételkóstoló Árvai Kata és Katona Éva “Budapestbáros” Budapestváros műsorával fűszerezve.

További infók: http://www.ars-sacra.hu/prg.php?fokat=te&oldal=3&prg=2583