Előadás a keresztyénüldözésről Csillaghegyen

Rendszeresen imádkozunk hitükért üldözött keresztyénekért az istentiszteleteinken is. Mégis keveset tudunk a konkrétumokról, nem ismerjük pontosan a helyzetüket. Hozzájuk szeretne közelebb vinni az alábbi program.

Az üldözött keresztyének helyzetéről és a Hungary Helps Programról tart előadást a Csillaghegyi református templomban (1039 Budapest, Vörösmarty utca 2.) Tristan Azbej államtitkár 2022. január 27-én, csütörtökön 18.00 órától.

Tristan Azbej „az üldözött keresztények megsegítésért és a Hungary Helps program megvalósításáért” felel. Január közepén Balog Zoltán Dunamelléki református püspök, a zsinat lelkészi elnöke vele együtt látogatta meg a Szíriában élő protestánsokat.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak! További információ: www.reformatustemplom.hu