Enni adni a ránk bízottaknak (videó)

A Ráday-napok szombati gyülekezeti napja egyaránt bővelkedett fizikai és lelki táplálékban, az esemény forgatagában minden korosztály megtalálta a számára megfelelő teret az elcsendesedésre és a kapcsolódásra. A kicsiket játszóház várta honfoglaláskori játékokkal, bűvészbemutatóval, a nagyobbak az ifjúsági szervezetek által közösen működtetett Ifizónában tölthettek időt. A felnőtteket a nagyszínpadnál dicsőítés, igei üzenetek és bizonyságtételek várták. A programok mellett bemutatták a közönségnek a Ráday Ház történetéről készült kötetet, az épület dísztermében pedig dunamelléki református kórusok találkoztak.