Házaspári csendesnap (nem csak házasoknak)

Kitarthat-e a szerelem egy életen át?

„Szerelmesem enyém, és én az övé vagyok...”
Énekek éneke 2,16

10:00 Köszöntő, nyitó áhítat (Czakó Zoltán, a gyülekezet lelkipásztora)
10:30 Szeretet, szerelem, szenvedély – vagy szenvedés? (Nagy Zsolt és Eszter, a BHSZ munkatársai)
12:35 Ebédszünet (Kérjük, ebéddel mindenki maga készüljön – a szervezők pogácsával, teával és kávéval tudnak szolgálni)
13:30 „Hozzá hű leszek… – Meddig?” (Mózes Áron és Zsuzsi, a BHSZ munkatársai)
15:30 Csendesnap zárása, közös ének

A délelőtti és délutáni előadások után közös beszélgetést tartunk, igény szerint kiscsoportos formában.

Gyermekprogram, gyermekvigyázás:
A csendesnap alatt a 0-6 éves korú gyerekekkel a templom termeiben és gyermekmegőrzőjében foglalkozunk (kézművesség, ének, játék), jó idő esetén a játszótéren leszünk.
Az 1-6. osztályosokkal a templomban találkozunk 9:30-kor, majd együtt indulunk a Baár–Madas gimnáziumba, ahol a gyülekezet gyerekmissziós szolgálata sportdélelőttöt szervez számukra. Szükség szerint délután is biztosítunk a nagyoknak foglalkozást a templom egyik termében.

További információ:
Nemeskéri Pál (+36 20 919 3518)
Honlap: bhsz.hu
E-mail: info@bhsz.hu
Cím: Pasaréti Református Egyházközség (1026 Budapest, Torockó tér 1.)
E-mail: gyulekezet@refpasaret.hu
Honlap: refpasaret.hu
Telefon: +36 1 356-4019

Szervezők:
Bibliai Házassággondozó Szolgálat és a Budapest-Pasaréti Református Egyházközség

Szeretettel hívunk mindenkit!

Csatolt állományok