Imádságos elvonulás lelkipásztoroknak

„Jöjjetek velem, csak ti magatok egy lakatlan helyre, és pihenjetek meg egy kissé!” (Mk 6,31)

Lelkipásztorok számára hirdetünk négynapos elvonulást, ahol csendes környezetben, kis csoportban leszünk együtt, úgy, hogy az istenkapcsolatunk legyen a központban. Az imádság a megújulás lehetőségét jelentheti. Így szeretnénk az adventi és karácsonyi szolgálatokkal teli időszak előtt különösen Istenre, a vele való személyes kapcsolatra figyelni.

Időnk legnagyobb részét csendes imádságban töltjük majd, de az egyéni imaidőn túl lesznek egyéni beszélgetések (lelki kísérés) és csoportos megosztás is. Hogy a mindennapok sodrásából kilépjünk, kérjük, hogy ezt az időt a résztvevők ne a munkavégzés lehetőségének tekintsék, és a számítógép és mobiltelefon használatát is mellőzzék.

A személyesség megőrzése érdekében legfeljebb 10 fő jelentkezését tudjuk fogadni.

Csoportvezetők: Kovács Endre teológus és Bella Péter lelkipásztor

Időpont: 2024. november 25-28.

Helyszín: Villa Silvestris, 8273 Monoszló, Templom utca 8.

Érkezés: 2024. november 25. (hétfő) 12.00 – ebéddel kezdünk

Elutazás: 2024. november 28. (csütörtök) 13.00 –  ebéddel zárunk

Elhelyezés egyágyas, fürdőszobás szobákban.

Kérjük, hogy a jelentkezők végig legyenek jelen.

A programot az MRE Gyökössy Intézete szervezi és támogatja, a résztvevők által fizetendő regisztrációs díj 15 000 Ft.

Jelentkezési határidő: 2024. november 4.
A jelentkezéseket IDE KATTINTVA várjuk, a jelentkezéssel egyidőben kérjük a regisztrációs díj befizetését is. A jelentkezéseket a beérkezések sorrendjében fogadjuk, azonban a létszámkorlát miatt csak akkor tekinthető véglegesnek a jelentkezés, ha arról a megerősítő válaszlevél is megérkezik.

Amennyiben a létszám betelne, úgy várólistára tud jelentkezni.

Számlaszám:  Magyarországi Református Egyház Gyökössy Endre Intézete 10701094-74603523-51100005

Közleménybe kérjük beírni a következőket: Imádságos elvonulás november (résztvevő neve)

Amennyiben a befizetés után mégis lemondaná, úgy a befizetett összeget csak november 4-ig áll módunkban visszafizetni.

Szervezési kérdésekkel kapcsolatban Pusztai Tímeát (gyokossyintezet@reformatus.hu), a programmal kapcsolatos kérdésekkel pedig Kovács Endrét (endikati@gmail.com) kereshetik.