Ingatlanüzemeltetési állás

A Dunamelléki Református Egyházkerület Üzemeltetési Főigazgatósága pályázatot hirdet ingatlankezelő munkakör betöltésére.

„… minden illendően és rendben történjék.” 1Kor 14, 40

Általános elvárások:

· tisztességes, őszinte, lelkiismeretes magatartás
· jogkövető, megbízható, precíz munkavégzés
· csapatmunka
· számítógépes ismeretek, Office (Word, Excel) használat
· felsőfokú végzettség
· B kategóriás vezetői engedély

Feladatok:

· Üzemeltetési Főigazgatósága üzemeltetésében lévő ingatlanok felügyelete, működési rendjének biztosítása
· az ingatlanok állagának megőrzése, javaslattétel annak javítására és az esetleges felújításokra
· ingatlanfenntartással kapcsolatos ügyek intézése:

o közműszerződések, kapcsolattartás a szolgáltatókkal
o a bérleti szerződések bérlői kötelezettségeinek ellenőrzése
o a kötelező karbantartási szerződések előkészítése, ellenőrzése, javaslattétel
o kapcsolattartás a társasházak közös képviselőivel
o a tulajdonos képviselete a társasházak közgyűlésén
o közreműködés az ingatlanok átadás-átvételében.

Munkavégzés helye: Budapest IX. Ráday u. 28. (esetenként más helyszínen is).

Bérezés: megegyezés szerint.

Munkakezdés: azonnal.

Érdeklődés esetén a fényképes önéletrajzot az ufi@raday28.hu e-mail címre kérjük eljuttatni.