Kereszt-kérdések konferencia

A Szentírás Szövetség kiadványai segítenek abban, hogy a mindennapjainkkal, az életcélunkkal és létünkkel kapcsolatos legfontosabb egzisztenciális kérdéseket megfogalmazhassuk, és azokra megnyugtató, Istentől jövő válaszokat kaphassunk.

A Szentírás Szövetségben célunk: segítsük a gyülekezeteket abban, hogy Jézus Krisztus evangéliumát megismerjék, és hitre jutva, gyülekezetben élő elkötelezett hívővé váljanak. Ezért jelentettük meg a Kereszt-kérdések sorozatot (ifi-változatát), A tanítványság kérdéseit, és az Élet-kérdéseket.

Szeretettel várjuk azokat a konferenciánkra, akik még nem ismerik ezeket a kiadványokat, és azokat is, akik szeretnének Kereszt-kérdések vagy Élet-kérdések sorozatokat szervezni, de nem tudják hogyan kezdjenek bele; és azokat is, akik már rendeztek ilyet, de belefáradtak, vagy a karanténos évek után nem tudják hogyan kezdjék újra.

Kereszt-kérdések konferencia programja
9:30-tól Regisztráció
10:00-10:15 Áhítat és köszöntés
10:15-10:45 A Kereszt-kérdések, Kereszt-kérdések Ifi, A tanítványság kérdései kiadványaink bemutatása