Kiállok érted! - színházi előadás

Valós eseményeket feldolgozó színházi előadás az emberkereskedelemről, prostítúcióról.

A történet lányokról szól, akik mélyszegénységben nőnek fel, durva és rideg környezetben ismerkednek a világgal, amelyben kevés szeretet és figyelem jut nekik. A darab kérdésfelvetése, hogy milyen sors jut azoknak, akik szegénységbe születnek, akik nevelőotthonokban nőnek fel?  Hogyan lehet kitörni a szegénységből, kilépni a szeretetlenségből? Hogyan segíthetnek a jólétben élők a társadalom peremén egyensúlyozó fiataloknak? A darab felhívja a figyelmet az áldozattá válás természetrajzára, az emberkereskedelem valóságára.

Szeretnénk, ha az előadás eljutna minél több emberhez, veszélyeztett gyerekekhez, nevelőotthonokba, periférián élő családokhoz, és azokhoz, akik tenni tudnak a változásért!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt az április 12-én 18 órakor a Hold utcai Németajkú Református gyülekezetben megszervezett előadásra, ahol adományaival támogathatja azt, hogy a Magyarországi Református Egyház Missziói Irodája, a Budapest-Józsefvárosi Református Egyházközség, Te+Én Református Közösség, a Névtelen Utak Alapítvány, a Bohócok a Láthatáron és a K. V. Társulat együttműködésével újabb előadások kerüljenek megszervezésre.

Adományát a következő számlaszámra várjuk

Budapest-Józsefvárosi Református Egyházközség

Külföldi utaláshoz szükséges adatok:
Bank account (IBAN): HU79 1210 0011 1014 3746 0000 0000
Swift code: GNBAHUHB

A közleményben kérjük tüntesse fel, hogy „Kiállok érted!”

Csatolt állományok