Református kórus Óbuda napján

Budapest harmadik kerülete, Óbuda-Békásmegyer önkormányzata 2010. május másodikán rendezte meg Óbuda Napját.

Több helyszínen szerveztek színes és változatos programot az érdeklődök számára.
A csillaghegyi rendezvényen szerepelt a Csillaghegyi Református Egyházközség „Da Pacem Domine” kórusa is. A szervezők meghívására, a nagyszínpadon énekelt az ötödik esztendeje működő énekkar.
Ahogy a két évvel korábbi, Óbuda főterén tartott adventi fellépésnél is, most is az óbudai református gyülekezet kórusával közösen énekeltek.
A két kórust Mórócz Ildikó karnagy személye köti össze, aki a csillaghegyi fellépésnél is vezette a kórust.

Az egyik énekelt darab amatőr felvétele ITT.