Álláshirdetés: üzemeltetési munkatárs

Üzemeltetési munkatárs pozícióba keres munkavállalót a DMRE Üzemeltetési Főigazgatósága

Feladatok:

  1. az ingatlanok napi üzemeltetésének irányítása
  2. üzemeltetési feladatok és a hozzájuk kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  3. karbantartói munkálatok tervezése, ellenőrzése, dokumentálása
  4. üzemeltetési személyzet, karbantartók operatív vezetése
  5. a szerződött karbantartási, felülvizsgálati munkák helyi koordinációja
  6. javítási munkálatok felügyelete, dokumentálása
  7. az ingatlan rendeltetésszerű használatra alkalmas állapotban tartása
  8. ingatlan(ok) rendszeres bejárása és a feltárt hibák elhárítása
  9. az ingatlanhoz tartozó területek gondozása, parkosítása, tisztántartása
  10. az ingatlanon végzett vállalkozói munkák összehangolása a zavartalan működés biztosítása érdekében
  11. portaszolgálat és takarítási tevékenységek felügyelete, ellenőrzése
  12. ingatlan(ok) közüzemi fogyasztásainak nyomon követése, adatszolgáltatás
  13. az ingatlan tűz- és munkavédelmi szabályzatának betartása, betartatása
  14. épületdokumentáció aktualizálása
  15. nyilvántartások vezetése
  16. alvállalkozói ajánlatok bekérése, értékelése, javaslattétel
  17. havaria esetén a szükséges intézkedések megtétele
  18. az üzemeltetéshez szükséges beszerzések lebonyolítása
  19. részvétel a költségvetés tervezésében

Elvárások:

  1. felsőfokú végzettség
  2. Office program (word, excel) használat
  3. B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A jelentkezés módja:
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát – fizetési igényének megjelölésével – a bor.imre@raday28.hu e-mail címre várjuk 2021. szeptember 20-ig

Csatolt állományok