Nyilas Misi karácsonya

Sok rászoruló és árva gyermeknek ajándékok nélkül múlik el a Karácsony. Ezen változtathatunk együtt!

„pakkot kaptam..."

Mindehhez egy cipődoboz is elég, tele ajándékokkal, tele szeretettel.
Ha szeretné szebbé tenni legalább egy gyermek karácsonyát, gyermekeivel, gyülekezetével vagy munkahelyi közösségével együtt töltsenekmeg egy vagy több cipődobozt ajándékokkal, és juttassák el 2009. november 20. és december 15.között a lakóhelyükhöz legközelebb eső gyűjtőhelyre (100 csomag fölött a szállításról mi gondoskodunk.
A gyűjtőhelyek listájáért kérem látogasson el a http://www.jobbadni.hu/ciposdoboz weboldalunkra, vagy küldjék el postán az MRSZ 4026 Debrecen, Füvészkert u 4. címére.
Az így beérkezett csomagokat átadjuk a magyarországi, erdélyi és kárpátaljai rászoruló gyermekeknek.

Mivel töltsenek meg egy cipődobozt?

Hogy többet mosolyogjanak:
édességekkel, fejlesztő társasjátékokkal stb.
Hogy ne fázzanak:
meleg sapkával, sállal, kesztyűvel, zoknival stb.
Hogy egészségesek maradjanak:
fogkefével, fogkrémmel, szappannal, samponnal, papírzsebkendővel stb.
Hogy fejlődjenek:
füzettel, tollal, tolltartóval, kifestővel, színes ceruzákkal, radírral stb.
Hogy érezzék, hogy értékesek:
egy kedves levélüzenettel (benne válaszcímmel), hogy a kialakuló levelezésáltal újabb kapcsolatok épülhessenek ki.

Kérjük, a dobozra írják rá, hogy milyen korú illetve milyen nemű gyermeknek szánják ajándékukat.
Ha nincs ideje ajándékot készíteni és küldeni, önkénteseink Ön helyett összeállítanak egy cipődoboznyi ajándékcsomagot. Ehhez már 2 000 forint is elég.
Támogatói csekket, vagy bármilyen információt a programról a 06-30/424-48-79 telefonszámon kérhet.
Számlaszámunk: 10702019-85008898-51100005, Magyar Református Szeretetszolgálat, Budapest,Hungária krt. 200.

Buzdítjuk gyülekezeteinket az összegyűlt csomagok felének helyi szétosztására.Minden gyülekezet vonzáskörzetében vannakolyan rászoruló nagycsaládok, árvák és gyermekotthonok lakói, akiknek karácsony előtt egy cipődobozzal is leírhatatlan örömet lehet okozni.A gyülekezetek határontúli testvérgyülekezeteikszámára is kiszállíthatjákaz összegyûjtött ajándékcsomagokat.

Nyilas Misi forródrót:
06-30/424-48-79